Saugumo ir privatumo politika

Šis puslapis yra UAB „Dimpex Baltia“ Lietuvos filialo nuosavybė („RITUALS”). „RITUALS“ įsipareigoja saugoti privatumą jums naudojantis mūsų puslapiu. Esame įsitikinę, kad geriausias būdas apsaugoti mūsų puslapio vartotojų privatumą yra pateikti jiems visą surinktą informaciją ir užsitikrinti, kad jie supranta ir sutinka ja naudotis. Mes kartais keičiame savo privatumo politiką ir visada pranešame apie tai savo puslapyje, kad visada galėtumėte sužinoti, kokią informaciją turime, kaip ja naudojamės ir kokiomis aplinkybėmis ją atskleidžiame. Savo puslapyje galime skelbti visus pasikeitimus, o jūs nuolat turėtumėte tikrinti naujienas.

Atkreipkite dėmesį, kad puslapyje yra nuorodos į kitus puslapius ir iš kitų puslapių. Mes neatsakome už kitų puslapių privatumo politiką ir jų turinį, be to, mūsų privatumo politika negalioja kitų puslapių atžvilgiu.

Kur saugomi duomenys? Ar jie yra saugūs?

Informacija apie jus yra saugoma mūsų vidinėje duomenų bazėje, kuria gali naudotis tik savi darbuotojai. Nors ir siekiame kuo labiau apsaugoti jūsų asmeninę informaciją, bet negalime užtikrinti jos 100% saugumo, todėl pateikdami informaciją jūs prisiimate atsakomybę. Kai informaciją apie save persiunčiate mums, dedame visas pastangas, kad savo sistemose užtikrintume jos saugumą. Darbuotojai ar šalys, teikiančios paslaugas „RITUALS“, gali prieiti prie šios informacijos, tačiau yra įpareigoti ją saugoti, neatskleisti ir naudoti ją tik „RITUALS“ paslaugoms.

Ar mes naudojame slapukus?

Slapukai yra informacijos dalis, kurią naršyklė išsaugo jūsų kompiuterio standžiajame diske. Dauguma internetinių naršyklių automatiškai priima slapukus, bet jūs galite apsisaugoti nuo to, pakeitę savo naršyklę. Mes slapukus naudojame tik tam, kad matytume, kokius puslapius skaitote mūsų internetinėje svetainėje, sužinotume, ar puslapyje lankėtės anksčiau, ir kuo geriau aptarnautume jus.

Keisdami savo naršyklės nustatymus, jūs galite priimti visus slapukus, būti įspėtas, kada slapukai nustatyti, arba atsisakyti slapukų visai. Tačiau, nusprendę atsisakyti visų slapukų, jūs negalėsite matyti kai kurių puslapio dalių.

Jūsų sutikimas

Naudodamiesi šiuo puslapiu ir pateikę jame informaciją, jūs sutinkate, kad jūsų asmeniniai duomenys bus surinkti ir panaudoti aukščiau aprašytiems tikslams.