B2B

Geriausios verslo dovanos

Norint palaikyti gerus santykius su klientais ir užtikrinti, kad jie būtų laimingi, būtina sukurti tam tinkamas sąlygas, tad nėra nieko puikiau už jūsų padėką – ypatingą dovaną. Jei ieškote išskirtinės verslo dovanos, norite padėkoti klientams, dovanodami jiems narystę specialioje bendrovės RITUALS... lojalumo programoje, arba tiesiog pageidaujate daugiau sužinoti, kaip mes galėtume jums padėti, pasirūpindami specialiai jūsų įmonės darbuotojams parinktomis dovanėlėmis, pavyzdžiui, kalėdiniais rinkiniais, – kreipiatės kaip tik ten, kur reikia.

Ir didelėms, ir mažoms įmonėms

Esame sukūrę specialiai užsakytas verslo programas daugumai stambių bendrovių ir organizacijų, tokių kaip „Philips“, ING ir KLM. Tačiau mūsų gebėjimas suteikti dovanai asmeniškumo patrauklus ir mažoms įmonėms. Nuo advokatų kontorų iki sveikatos priežiūros įstaigų, nuo telekomunikacijų įmonių iki restoranų – RITUALS... bet kokiam verslui pasiūlys originalų, individualiai pritaikytą sprendimą ir padės jums sukurti ilgam įsimenamą įspūdį. Jei norite gauti daugiau informacijos, prašome susisiekti su mumis.

Originalu

Kaip sukurti nepakartojamą įspūdį? Norėtume manyti, kad jūsų verslo dovanos neapsiribos vien Kalėdomis. Tėvo, Motinos, Darbo, Sekretorių ar Mokytojų diena – puiki proga jūsų įmonei sužibėti, įteikiant gražią verslo dovaną. O mes tuo pasirūpinsime už jus nuo pradžios iki pabaigos.

Prisijunkite prie RITUALS... pajėgų


Jeigu ieškote galimybės dalyvauti specialioje bendroje rinkodaros kampanijoje su RITUALS..., susisiekite su mumis ir aptarsime galimybes. Atsisiųskite mūsų verslo dovanų brošiūrą, o jei norite gauti daugiau informacijos apie mūsų paslaugas, užpildykite pasiteiravimo formą. Brošiūra ir pasiteiravimo forma.