The Perfume Genie The Perfume Genie 2.0

Kaina: 99.00 €

Namai – tai ne vieta, o jausmas. Susikurkite jį su „Perfume Genie 2.0“. „Genie“ – tai modernus ir naujoviškas būdas iškvėpinti namus, suteikiantis unikalią kvapų patirtį ir leidžiantis nuotoliniu būdu valdyti kvėpinimo dažnumą bei kvapo intensyvumą. Akį traukiantis stilingas dizainas jūsų interjerui suteiks rafinuotumo, o namie jus pasitiks mėgstamiausias „Rituals“ kvapas. Tobulai tiks naudoti bet kurioje namų patalpoje, ypač didesnėse erdvėse.

Nustatymus valdykite bet kuriuo išmaniuoju prietaisu arba naudokite „Genie“ galinėje pusėje esantį mygtuką. Pasirinkite atpalaiduojantį kvapą ir iškvėpinkite namus kada panorėję. Galite įsigyti visų „Classic“ rinkinių ir „Private Collection“ kvapų kasetes: laukinio sodo, kvapiojo auksabarzdžio, juodojo agarmedžio, tauriosios ambros, saldžiojo jazmino ir imperatoriškosios rožės.

NAUJIENA: valdykite „Genie 2.0“ balsu naudodami išmaniuosius įrenginius, suderinamus su „Alexa“ ir „Google Assistant“. Tiesiog kalbėkite į savo garsiakalbį ir paprašykite „Genie 2.0“ įsijungti arba išsijungti.

Naudojimas:
1. Atsisiųskite „Rituals“ programėlę „Perfume Genie“ iš „Android Play Store“ arba „iOS App Store“.
2. Prijunkite įrenginį prie elektros tinklo.
3. Programėlėje susikurkite paskyrą.
4. Vykdykite programėlėje pateikiamas instrukcijas, kaip pridėti įrenginį.

 

Prekės kodas: 1106834